HAKAD Yeni Sürece Hazırlanıyor

HAKAD YK Toplantıları

Hür Akademisyenler Derneği yeni yönetimi belirlendi.

Yönetim Kurulu Başkanlığına Davut AKDUMAN, Başkan Yardımcılıklarına Mahsum AYTEPE ve Mehmet GÜLÜM getirildi. HAKAD Genel Sekreterliğine Hacer BAŞER Hanım, Muhasip Üyeliğine ise Ömer VARIŞLI getirildiler. Yönetim kurulu üyeleri Hasan AYIK, Muharrem KAPLAN , Suna KOÇ ve Ahmet Ayhan KOYUNCU ile birlikte yoğun bir çalışma sürecine giren yeni yönetim, 2019 yılı ile birlike daha aktif ve faaliyetlerle dolu bir sürece hazırlanıyor.

Yeni HAKAD yönetimi haftalık toplantılarla, kuruluşundan bugüne geçen süreci toparlamakla işe başladı.

08 Aralık 2018 tarihindeki Olağan genel kurul sonrası oluşan yeni HAKAD yönetimi öncelikli çalışma alanlarının belirlenmesi ve yol haritasının ortaya konulması için her hafta pazar günleri biraraya gelerek çalışmalarını sürdürüyor. Yeni yönetim kurulunun yanısıra, denetim ve istişare kurulundan hocaların da katıldığı toplantılarda kamu ve özel kurum ve kuruluşlarıyla birlikte çalışma protokollerinin hazırlanması, yerel ve ulusal ölçekli projelerin ortaya konulması için çalışmalar sürdürülüyor.

Yeni süreçle birlikte; ilkeli, hür ve özgün duruşuyla HAKAD misyonlarının gerçekleştirilmesi için imkanlar değerlendiriliyor.