Millet Devlet El Ele

MİLLET DEVLET EL ELE DARBELERE KARŞI DURUYOR

15-16 Temmuz 2016’da ülkemize yaşatılanlar bir darbe girişimidir ve Türkiye’ye yapılmış bir şiddet kullanımı ve savaş ilanıdır. Bu savaş ilanının karşısında tüm halkımız, sivil toplum örgütlerimiz, siyasi partilerimiz, basın ve medya kuruluşlarımız, emniyet güçlerimiz ve darbe karşıtı vatansever askerlerimiz olağan üstü bir kahramanlık örneği göstererek bir meczuptan emir alan Fethullahçı Terör Örgütü mensupları darbecilere kanları ve canları ile gerekli cevabı vermişlerdir.

FETÖ sadece ülkemiz için ulusal tehdit olmanın ötesinde dünya barışını tehlikeye düşürme potansiyeline sahip küresel bir tehdit durumundadır. Yüce devletimizin askere, polise ve yargıya yönelik başlattığı FETÖ operasyonlarının bir an önce akademiada da başlatılmasını ve ülkemizi bölmeye kalkan bu hareketin büyük oranda yuvalandığı üniversitelerden de bir an evvel eşgüdümlü olarak tasfiye edilmesinin gerekliliğini vurguluyoruz. Tüm halkımızı ve tüm kurum ve kuruluşlarımızı rehavete kapılmadan en üst duyarlılıkla akademiadaki temizlik operasyonuna destek vermeye davet ediyoruz.

Şerefli Milletimize vatanına, demokrasisine, seçilmiş iradesine sahip çıktığı için sonsuz teşekkür eder, saygılarımız sunarız.

HAKAD